АллатРа: кому насправді поклоняються Баканов і Верещук?

Катерина Коваленко
АллатРа

:!: Увага! Це не розважальний контент! 

І хоча є доволі висока ймовірність, що ви будете сміятися, кривитися, вам буде соромно, незручно, смішно і крінжово водночас – ви все ж маєте пам’ятати, що ми готуємо цей матеріал лише через те, що він є суспільно важливим. 

Отже, передісторія така: приблизно в 2010 році в занедбаному місті-супутнику Донецька Макіївці з’явилися книжки авторства Анастасії Нових (її не існує), а також ТОВ «АллатРа», яке якраз ці книжки і видавало. 

Так звана духовна література – бездарна суміш усіх можливих езотеричних текстів останніх трьох десятиріч і пригодницьких фантастичних детективів у м’яких обкладинках. Щось про попаданців у світ «звєнящіх кєдров росіі», які ведуть боротьбу з ордами сатаністів із альфа-центаври, які хочуть знищити людство за допомогою мікрочіпів. Там є все – Атлантида, Шамбала, Гіперборея, будди, мудреці, духи, прибульці, демони, піраміди і шумери. Космічні потоки, атоми, стовбурові електрони і криваві обряди, де злобні архонти із пейсами приносять у жертву дітей. 

Одним із героїв цієї серії книг став Ігор Данілов – масажист із Макіївки. Про нього ми дізнаємося, що він є втіленням Архангела Гавриїла і носієм Святого Духа, а також іще десятка різних будд, імамів та пророків із усіх відомих релігійних систем. «Архангел» нібито може лікувати на відстані, безконтактно битися, вбивати і воскрешати, спілкуватися з Богом і прибульцями. Йому також відомі всі космічні тайни. І, скоріше за все, сам він і є Анастасією Нових, бо стиль цих опусів дуже нагадує стиль попередніх книг і спосіб мислення самого «архангела». 

Крім Данілова – який насправді є смішним опецькуватим чоловічком із пузком і другим підборіддям – є анунаки. Анунаки – це позаземна раса, що розвинута набагато краще, ніж людство, але є причетною до створення власне самого людства. Анунаки ходять на ефіри до Данілова, у студії за допомогою монтажа їм домальовують особливості гуманоїдної анатомії та космічний корабель позаду. Так, усе настільки погано. 

Ось уривок із «лекції» про анунаків, який дасть вам уявлення про, те що відбувається у неймовірному всесвіті «АллатРа» (переклад з російської):

«Їх (анунаків) покликали ображені титани, коли зрозуміли, що їх зараз із Землі будуть виселяти. Вони кликали анунаків, бо це були їхні хороші знайомі, вони з одного сузір’я. Щоб заманити анунаків на допомогу, титани розповіли їм про магічні кристали, а анунаки вже тоді були расою, що вимирає, і тому вони одразу погодились і постукали на Землю. З місцевих рас тоді на Землі були тільки гноми, і духам-охоронцям Землі це не сподобалось. І анунаки запропонували їм разом створити нову місцеву расу, яка заселить Землю і зможе офіційно на неї претендувати за законами Всесвіту. І тоді взяли чоловічу частину від духів Землі, а з жіночою частиною щось пішло не так, і взяли тоді від анунаків. І так було створено людство».

У анунаків є вороги – алексіанці. Це «злобні тварі», які намагаються зруйнувати Всесвіт. У цьому їм протидіють анунаки. 

Ця течія не була би повноцінним лідерським культом, якби не такі обов’язкові компоненти: 

  • Очікування кінця світу. Він прийде 12 грудня 2024 року, і на сайті встановлено зворотній відлік.
  • Непрозоре фінансування. Гроші, вочевидь, у анунакіанців є, хоча не зрозуміло звідки. «АллатРа» регулярно розвішує борди, випускає книги масовими тиражами, влаштовує «семінари» та розміщує багато реклами в ЗМІ. 
  • Утопічна візія майбутнього. Хоча й погано прописана. Переважно йдеться про загальні розмови на тему справедливого суспільства, збудованого на любові і «созіданіі». І ми впевнені, що якщо спитати Святого Духа Данілова, чи мусить бути Двопалатний Парламент у щасливому суспільстві майбутнього, чи достатньо органів місцевого самоврядування, він навряд зорієнтується, про що йдеться. 
  • Сексуальні девіації. Так, це найцікавіше. В «АллатРі» є «орден геліарів» – лицарів світла. Туди входять тільки жінки і їх обирає Данілов. Їхня задача – виробляти специфічну енергію, яка рятує світ. Можуть робити це тільки жінки і тільки одним способом – сексом. За чисельними відгуками, жінки під керівництвом Данілова влаштовують лесбійські оргії. Сам він або бере участь (бо він Святий Дух), або просто дивиться. І переконує дівчат в тому, що тільки багатогодинний кунілінгус може врятувати Всесвіт. 

Від чого рятувати Всесвіт? – спитаєте ви. Від єврейсько-американских деструкторів (хто це такі – не розголошується, але в ростовській області якось прибічники «АллатРи» напали на єврейську громаду), які намагаються згубити світ. Під проводом анунаків і за допомогою геліарів (кунілінгусні війська) їм протистоять слов’яни, об’єднані в спецслужби. Так. Спецслужби тут займають багато місця. Це саме спецслужби –  НКВД та КДБ – не один раз рятували світ. І саме на «слов’янські спецслужби» «АллатРа» покладається зараз. 

Данілов і анунакині несуть благу вість про те, що світ врятує  Номо – слов’янський лідер зі спецслужб,  якому допомагають мудреці із Шамбали. Біографія цього Номо (майже Нео) до дрібниць співпадає з біографією володимира путіна. Саме він є новим Ісусом для всього світу.

І далі починається найцікавіше. Якщо перебороти гидливість і поцікавитися,  хто ж саме є прихильником «АллатРи», то виявиться, що вся ця маячня, що її продукують слабоумні шахраї, котра використовує примітивний відеомонтаж як доказ див, яка експлуатує найогидніше сміття людської свідомості – антисемітизм, теорії змов, неосвіченість – вся ця маячня є дуже популярною серед українських високопосадовців. 

Членами двіжухи «АллатРа» є Ірина Верещук – міністр з питань реінтеграції (цікаво, чи вона геліар), Іван Баканов (майже колишній голова СБУ) та його протеже Олег Кулініч із кримського СБУ, якого днями затримали за зраду Батьківщини, а ще заступник керівника ЦСО відділу «А» СБУ Михайло Кухаренко, мер Черкас Анатолій Бондаренко, мер Коростеня Володимир Бондаренко, керівник управління Кіровоградської ОДА  Віталій Останній, відома всім Надія Савченко; Леоніда Кравчука також не раз було помічали на зустрічах із представниками «АллатРи».

Серед послідовників Данілова є багато чиновників різних рівнів та силовиків. Ще цікавіше те, що у «Святого Духа» Данілова є офіс на території Києво-Печерської лаври. Як це можливо? Ну а чому ні, якщо і для Данілова, як і для очільника Лаври Павла, головне – це перемога Путіна, а не якийсь там розіп’ятий хлопець з Іудеї? 

Як у цій компанії опинився Іван Баканов – цікаве запитання. Можливо, він повірив у те, що його врятують геліари, або анунакиня Жанна (реальний персонаж) обіцяла врятувати його від кінця світу на Нібіру.

Скільки «аллатрівців» ще не розкрилося? Чим займається ця організація на території росії (а там вона доволі популярна), Білорусі, інших країн колишнього союзу? Чи є в них інші плани, крім «созідатєльного общєства» і на що вони готові для того, щоб «Номо» переміг? Чи не коригують вони вогонь для Номо, наприклад? Що вони зроблять 12 грудня 2024 року? Чому серед співробітників СБУ так багато зрадників і чи не є головним рептилоїдом Ірина Венедіктова? Якщо так, то вона дуже погано маскується. 

Вам також сподобається

@2022-2023 — Ґрунт

Новинна стрічка